Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.07. 2024
Dnes má svátek Ilja
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Základka díly

Základka 9. díl – Chemie lásky

Základka 9. díl – Chemie lásky
19. 10. 2012 Základka díly
9. díl seriálu Základka vysílaný 19.10. 2012 nese název Chemie lásky. Dušan s Alicí se po mikulášské besídce dali znovu dohromady. Jejich milostné vrkání leze na nervy všem kolegům. Kdo to má s nimi  …více»

Základka 8. díl - Školou chodí Mikuláš

Základka 8. díl - Školou chodí Mikuláš
12. 10. 2012 Základka díly
8. díl seriálu Základka nese název Školou chodí Mikuláš. Blíží se čas každoroční mikulášské besídky. Učitelé si losují, kdo dá komu ze svých kolegů dárek. Proč se všichni bojí, aby nemuseli vymýšlet  …více»

Základka 7. díl - Homosexuál

Základka 7. díl - Homosexuál
5. 10. 2012 Základka díly
7. díl seriálu Základka nese název Homosexuál. Do školy přišel anonym, že někdo z učitelů je homosexuál. Ředitel Grepl rozjede trapné pátrání nejen po zmíněném kolegovi, ale také po autorovi dopisu.  …více»

Základka 6. díl - V nouzi poznáš charakter

Základka 6. díl - V nouzi poznáš charakter
27. 09. 2012 Základka díly
6. díl seriálu Základka nese název V nouzi poznáš charakter. Alice začala randit s Filipem Mrkvičkou z konkurenční školy, kterého potkala v kině. Dušan se užírá žárlivostí a Grepl obavami. Mrkvička  …více»

Základka 5. díl - Ochrana člověka za mimořádných událostí

Základka 5. díl - Ochrana člověka za mimořádných událostí
20. 09. 2012 Základka díly
5.díl seriálu Základka nese název Ochrana člověka za mimořádných událostí. Zola se nechá uprosit krásnou slečnou, aby jí doma pomohl vyřešit problém s tekoucí vodou. Ukáže se ale, že je to jenom  …více»
 

Základka 4. díl - Maminka

Základka 4. díl - Maminka
13. 09. 2012 Základka díly
4. díl seriálu Základka nese název Maminka. Tento díl můžete sledovat v pátek 14.9. 2012 ve 21:15 na Prima Family. Roman Sivý s Alicí vypsali konkurz na dětský dramatický kroužek. Nečekaně se přihlásí  …více»

Základka - 3. díl - Kauza Oktábes

Základka - 3. díl - Kauza Oktábes
7. 09. 2012 Základka díly
3. díl seriálu Základka s názvem Kauza Oktábes přinese nečekané zvraty. Zolova žárlivá manželka Libuše splnila svou hrozbu a na školu poštvala audit, který sama vede. Mnohem víc než dlažba na chodbách  …více»

Základka - 2. díl - Proslov

Základka - 2. díl - Proslov
3. 09. 2012 Základka díly
Co nabídne 2. díl nového seriálu Základka? Zolova žárlivá manželka Libuše dorazí do školy právě ve chvíli, kdy její manžel stojí těsně u Rózy a marně hledá v jejím oku ječné zrno. Libuše  …více»

Základka - 1. díl - A je to tady

Základka - 1. díl - A je to tady
23. 08. 2012 Základka díly
Základní škola Sever je na první pohled škola jako každá jiná. Jen její učitelský sbor má poněkud svérázný smysl pro humor. I o tom je seriál Základka, jehož 1. díl s názvem A je to tady uvidíte  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !